ZSOLNAY NEGYED ÉJSZAKÁJA 2023.

KEDVES  Kultúrabarátok,

SZOMBAT ESTE JÖN A  ZSOLNAY NEGYED ÉJSZAKÁJA, JÖVŐ HÉTEN PEDIG A  PÉCSI NAPOK 2023!

2023. szeptember 16.  16.00 - 24.00

Zsolnay Negyed Éjszakája

Részletes program : Itt elérhető

Egyéjszakás kultúrkaland Pécsett – osztálycsoportokat is várunk a családokon túl!

Ízelítőül :

Zsolnay Kalandjáték az éjszakábanPécs legújabb szabadtéri játéka a Zsolnay negyed kertjében játszható. Az online játék célja, hogy Zsolnay Vilmos szemével ismerjétek meg a város ikonikus Negyedét, s miközben a feladatokat próbáljátok megoldani, végigvezessen benneteket Vilmos életének főbb szakaszain, a Zsolnay gyár történetének jelentősebb állomásain.A játékot 10 éves kortól ajánljuk.  Csak ezen az estén a Zsolnay Kalandjáték ára 5000, - Ft/csapat (max 5 fő)

GYEREKPROGRAMOK, KREATÍV FOGLALKOZÁSOK

PROGRAMOK A BÓBITA BÁBSZÍNHÁZBAN

RENDHAGYÓ TÁRLATVEZETÉSEK

ZSOLNAY „VARIETÉ”

ELŐADÁSOK

VILLÁMKONCERTEK

TUDOMÁNY

VANNAK ILLÚZIÓID? – Sopianae Slampoetry Klub állandó fellépői előadásam21 – Galéria Kávézó

21.00–22.30Zsolnay Mozi – A nagy hal (Big Fish)E78 – Panoráma teremIdőtartam: 90 percA részvétel ingyenes.

21.30Bűvész és akrobata showm21 – Galéria KávézóSzórakoztató varieté műsor Hajnal Máté bűvész és cirkuszi akrobata közreműködésével.Időtartam: 60 percJegyár: 1500, - Ft

22.30Firebirds – Proper Mess – Tüzes showGingko térTüzes akrobatika, bravúros emelések, tűz, tűz és még egy kis tűz. A részvétel ingyenes.

Sötétedés után meglepetés fényfestések a Zsolnay Negyed területén!

INFORMÁCIÓAz Éjszakai Zsolnay jegy 9 helyszínre érvényes.Felnőtt: 2500, -  FtDiák, nyugdíjas, pedagógus: 2000, -  FtCsaládi jegy: 6000 Ft (2 felnőtt és 2 gyerek 6-18 éves korig)