1. MIK
  2. Hírek

A PTE MIK kapta a Legjobb Cisco Hálózati Akadémia-díjat

A 2023-as évben elért eredményei alapján idén a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kara érdemelte ki a Legjobb Cisco Hálózati Akadémia díjat, amelyet ünnepélyes keretek között az IOK 2024 Informatikai Oktatási Konferencián adtak át. A Cisco Hálózati Akadémia 25. évfordulójára a meghatározó hazai informatikai cégek vezetői által alapított díjjal olyan oktatók és intézmények munkáját ismerik el, akik a Cisco Hálózati Akadémiai Program keretén belül kiemelkedő szerepet vállaltak és vállalnak a diákok piacképes informatikai tudáshoz való juttatásában. A NetAcad Oktatásért Díj intézményi kategóriájának díjazottja a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kara lett, Gyurák Gábor, a kar mesteroktatója pedig bekerült a NetAcad Oktatásért Díj oktatói kategória első három helyezettje közé.

Kapocs a tudáshoz könyvtári podcast

A Kapocs a tudáshoz könyvtári podcastünkben ezúttal Prof. Dr. Balogh Péter immunológus, egyetemi tanár, a PTE Általános Orvostudományi Kar Immunológiai és Biotechnológiai Intézet intézetigazgató-helyettesét láttuk vendégül.

NKA - Az építészet közéleti szerepe növelésének, széles körű megismertetésének támogatása 101132/124

Pályázati cél:

Pályázni nyomtatott és online lapok, blogok, rádió- és tv-adások azon kulturális és köznevelési célú produktumainak támogatására lehet, melyek rendszeres rovatok, műsorok keretében a kortárs építészetnek, mint kultúránk meghatározó részének közüggyé tételét segítik.

Pályázati beadási határidő: 2024.04.11. 23:59