TERVEZD VELÜNK A JÖVŐD!

ÉlményMűhely idén is a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Karán!

Időpont: 2016. május 18.
Helyszín: PTE MIK, Pécs, Boszorkány út 2.

Az esemény teljes programja: ITT LETÖLTHETŐ.

Regisztrációs lap: ITT LETÖLTHETŐ.

• a programon való részvétel mindenki számára ingyenes, de a résztvevők létszáma korlátozott! A nagy érdeklődésre való tekintettel regisztráljon minél előbb!
  • Délelőtti programjainkra 9-10-11. évfolyamra járó maximum osztálynyi (25-30 fős) középiskolás DIÁKCSOPORTOK jelentkezését várjuk. A csoportokat kísérőtanáraik regisztrálhatják e-mailben vagy telefonon az alábbiakban megadott elérhetőségeken.
  • Délutáni szakmai rendezvényünkre a kísérőtanárok, illetve a közoktatásban tevékenykedő matematikai és természettudományos tehetséggondozó tanárok és oktatási szakemberek, valamint a téma iránt érdeklődők jelentkezését várjuk az alábbi elérhetőségeken.

Regisztráció e-mailben: jelentkezes@elmenymuhely.hu

A jelentkezéskor kérjük, adja meg iskolája nevét és a részt venni szándékozó diákok létszámát.
A regisztráció határideje: 2016. május 11.

További információ:

T.: +36 72 503 650/22844 vagy 23902