NKA - Az építészet közéleti szerepe növelésének, széles körű megismertetésének támogatása 101132/124

Pályázati cél:

Pályázni nyomtatott és online lapok, blogok, rádió- és tv-adások azon kulturális és köznevelési célú produktumainak támogatására lehet, melyek rendszeres rovatok, műsorok keretében a kortárs építészetnek, mint kultúránk meghatározó részének közüggyé tételét segítik.

Pályázati beadási határidő: 2024.04.11. 23:59

101132/124 NKA - Az építészet közéleti szerepe növelésének, széles körű megismertetésének támogatása, kortárs magyar építészeti alkotásoknak és azok alkotóinak médiában és a köznevelésben történő bemutatásával

Pályázat beadási határidő: 2024.04.11. 23:59

Követelmények:

Pályázati cél megvalósításának időszakán belül: 2024. július 1 – 2025. május 31. között nyomtatott és online lapok, blogok, rádió- és tv-adások létrehozása azon kulturális és köznevelési célú produktumainak támogatására, melyek rendszeres rovatok, műsorok keretében a kortárs építészetnek, mint kultúránk meghatározó részének közüggyé tételét segítik.

Pályázat mértéke: nincs meghatározva, a teljes keretösszeg: 25.000.000 Ft

Pályázat beadását NKA portálon a kari pályázati referens végzi:

Fehér Borbála feher.borbala@pte.hu

Hasznos linkek:

Az Építőművészet Kollégiuma nyílt pályázati felhívása - Nemzeti Kulturális Alap (nka.hu)