MIKor, ha nem MOST! Jutalmazzuk a kiválóságot!

Érdemes a sorrenden módosítani!

Minden BSc és BA alapszakon, az építészmérnöki, építőmérnöki, építőművészet, gépészmérnöki, ipari termék- és formatervező mérnöki, környezetmérnöki, mérnökinformatikus, villamosmérnöki, és építészmérnöki osztatlan alapszakokon a legmagasabb ponttal felvételt nyert hallgatónak, összesen 9 hallgatónak az első félévben (2016. szeptember - 2017. január) ösztöndíjat adunk. Az ösztöndíj összege havi 20.000,- Ft.

Az ösztöndíjprogramot ebben az évben a Baranya Megyei Mérnöki Kamara, és a duális képzésben részt vevő alábbi partnereink támogatják:

Biokom NKft., Büttner Kft., E-on Zrt., PÉTÁV Kft., Presting Optimum Mérnöki Zrt., Techniq2000 Kft.

Duális képzési partnereink jóvoltából idén kibővítettük ösztöndíj programunkat:

• a Precognox Informatikai Kft. által a Kaposvár környékéről jelentkezett legjobb pontszámmal bekerülő informatikus hallgató,
  • az Észak-zalai Víz és Csatornamű Zrt. által pedig a Zala megyéből a legmagasabb pontszámmal bekerülő építő-, gépész-, villamosmérnök hallgató

számára is biztosítjuk a kiválóság ösztöndíjat.

Ha a felvételin bejelölted a PTE Műszaki és Informatikai Karát, de nem az első helyen, akkor ezen még érdemes változtatni, a legjobbakat ösztöndíjjal támogatjuk.

Támogatóink:

"Jutalmazzuk a kiválóságot!" program főtámogatója

Baranya Megyei Mérnöki Kamara

Tavalyi évben az alábbi hallgatók kerültek be a legjobb eredménnyel, így Ők részesültek ösztöndíjban.

Balogh Ákos, építészmérnök BSc, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Székesfehérvár

Csősz Patrik, gépészmérnök BSc, Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnáziumi és Kollégium, Tamási

Grotics Orsolya, építészmérnök osztatlan, Kaposvári Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Kaposvár

Győrfi Alexandra, környezetmérnök BSc, Hunyadi János Általános Iskola Gimnázium, Jánoshalma