Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy elhunyt Dr. Juhász Pál egyetemi docens, egykori informatikai igazgató

Dr. Juhász Pál egyetemünk informatikájának évtizedeken át meghatározó személyisége volt. A Pollack Mihály Műszaki Főiskola alapító oktatója, és a jogutód karon folyamatosan oktatott 1970-től 2010-ig. A Főiskolán működő Dél-dunántúli Regionális Számítóközpont vezetője volt annak megszűnéséig (kb. 1994). Az 1995-től az integrált JPTE, majd 2000-től az integrált PTE első informatikai vezetője volt, 14 éven át, 2009-es nyugdíjazásáig. Az általa vezetett szervezet először a Rektori Hivatal, majd később Gazdasági Főigazgatóság keretei között működött.

Egykori munkatársai ma is tisztelettel és szeretettel emlékeznek erre az időszakra.

Gyászhír – elhunyt Dr. Juhász Pál egyetemi docens, egykori informatikai igazgató