Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Junior Quality Laboratory Engineer - Állásajánlat

Junior Labormérnököt keresünk Tamási gyárunkba. Dolgozz az ország egyik legjobban felszerelt jóváhagyó laborjában! A Philips Lighting új neve: Signify. Értékeink és stratégiánk nem változtak, viszont gazdag örökségünkre építve új irányokba is elindulunk, egy olyan korszak felé, melyben a fénynek sokkal több szerep jut majd a világításnál. Globális márkánk a professzionális és fogyasztói világításban továbbra is a Philips marad.
Célunk, hogy innovációink révén kihasználjuk a világításban rejlő rendkívüli lehetőségeket, hogy ragyogóbb jövőt és jobb világot teremtsünk mindenki számára. Tekintsd meg bemutatkozó videónkat: https://youtu.be/NoOA2wA0DjQ

Feladatok...

  • A laboratórium aktív részeseként vizsgálatokat és méréseket végzel
  • Megismered a laboratórium működésének rendszereit és folyamatait, elsajátítod a laboratórium eszközeinek használatát
  • Új folyamatokat és módszereket dolgozol ki, és javítod a hatékonyságunkat (mert mindig lehet jobb)
  • A csapat tagjaként biztosítod termékeink minőségét és megbízhatóságát
  • Megismered a vállalatot, a termékeinket és azok felépítését.

Elvárások...

  • Friss diplomás vagy folyamatban lévő egyetemi tanulmányokat folytatsz mérnöki területen (villamos-, gépész-, elektronikai, minőségügyi mérnöki vagy mérnöki menedzsment).
  • A diplomád megszerzéséig 20-25 órát tudsz dolgozni hetente, később 40 órát
  • Érdekel a minőségügy
  • A folyamatos fejlesztés a véredben van
  • Jól beszélsz angolul és magyarul