InfoShow a karunkon

Trendek és új lehetőségek az elektrotechnikában - Biztonságos villanyszerelés
A minőségi villanyszerelés jegyében zajló szakmai tájékoztatás ősszel újra útjára indul. Első állomásként 2016. október 11-én Pécsre érkezik.

Ne maradjon le a rendezvényről, mely előzetes online regisztráció esetén ingyenes!

A 2016-2017 roadshow témája: Trendek és új lehetőségek az elektrotechnikában - Biztonságos villanyszerelés

A rendezvénysorozat célja, hogy az épületek villamos berendezéseinek biztonságos üzeme érdekében a tervező, kivitelező, üzemeltető és felülvizsgáló szakemberek munkáját naprakész információkkal segítse, egyrészt az aktuális szabályozásról, másrészt a legújabb technikai, technológiai megoldásokról, valamint útmutatást adjon a minőségi munkavégzéshez.

A tartalomból:
  • Trendek és új lehetőségek az elektrotechnikában - Biztonságos villanyszerelés
  • Kábelösszekötő dobozok új szerelés technológiája
  • Változások a túlfeszültség-védelemben: szabványi változások – új technológiák és megoldások
  • Hálózatra kapcsolt napelemes rendszerek hibavédelmi mérései
  • Létesítés és felülvizsgálat a hatályos tűzvédelmi szabályrendszer alapján
  • Trendek, új lehetőségek. Emberközpontú világítás
  • Itthonról az otthonba
  • Elektromos autók az utakon

Helyszín: Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kar (7624 Pécs, Boszorkány út 2., A007-es terem)

Időpont: 2016. október 11. (kedd) 9.30-tól, regisztráció 9.00-tól

Jelentkezés és bővebb információ