Temesvári MTDK-n elért építész sikerek

Temesvár

Négy hallgatónk is kiemelkedő eredményt ért el a Temesvári Magyar Diákszervezet által 2018. április 26-28. között szervezett XIX. Műszaki Tudományos Diákköri Konferencián, Temesváron.

A rendezvényre egy korábbi konferencián való sikeres szereplésük (Fiatal Műszakiak Tudományos Ülésszaka – Kolozsvár) alapján kaptak meghívást a hallgatóink.

Építészeti szekció híján az építőmérnökök között kellett megtartani előadásukat diákjainknak, ahol így is előkelő helyen végeztek.

Bodolai Henrietta és Szücs Gábor Arnold párosa a II., Juhász Hajnalka és Major Róbert kettőse pedig a III. díjat szerezte meg dolgozatukkal és előadásukkal.

Felkészítő tanáraik dr. Kósa Balázs és dr. Molnár Tamás munkáját, elismerő oklevéllel jutalmazta a zsűri!

Gratulálunk a hallgatóinknak és oktatóinknak egyaránt!