Környezetvédelmi díjban részesült karunk volt hallgatója

Budapest

Koroknai-Kardos Beáta PTE MIK volt hallgatója Környezetvédelmi díjat vehetett át Nagy István agrárminisztertől.

A Kar Alumni hallgatója 2007-ben végzett környezetmérnökként, jelenleg is szakmájában dolgozik, Kaposvár Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalába, mint hulladékgazdálkodási referens.

Több nagyszabású projektet is vezet, melyekben végzett kiemelkedő és alázatos munkáját jutalmazták a díjjal június elején.

Munkája során ma már jellemzően nem csak a hulladékgazdálkodással foglalkozik, hanem Kaposvárt érintő környezetvédelmi, fenntarthatósággal, okos megoldásokkal foglalkozó programokon vesz részt. Kapcsolatot tart a lakossággal, mind személyesen, és mind írott formában. Továbbá Kaposvár környezetvédeleméhez kapcsolódó nemzetközi kapcsolatait koordinálja.