Pécsett a jövő: fűtésre, áramra, mobilitásra, de még a filmiparra is hatással lesz ez a technológia

A Tüzelőanyag-cella és hidrogéntechnológia szakirányú továbbképzési szakunk egyedisége révén indításakor és azóta is az érdeklődés középpontjában van. A Megújuló Energiák Nemzeti Labor Hidrogén Láb havi beszámoló értekezleteinek is állandó témája. Ide kapcsolódóan Kottász Gergely közvetítésével megkeresett a PécsMa.hu és a Pécsi Hírek szerkesztő - újságírója Matoricz Tekla. A képzésben részvevő munkatársaimat Bakk Teodóra Dianát és Csordás Antalt bevonva a szerkesztő asszony az alábbi linken olvasható cikket jelentette meg, amely kérésemnek megfelelően közvetetten a képzés reklámját is tartalmazza: