MIK Matek online érettségire felkészítő tanfolyam

Vegyen részt középszintű érettségire felkészítő „MIKMatek” online tanfolyamunkon, melyet a PTE Babits Mihály Gimnázium matematika tanári munkaközösségével egyeztetve fejlesztettünk ki.

Miért hasznos a tanfolyam?

A gyakorló feladatsorok megoldása során azonnali visszajelzést kap megoldásának helyességéről, illetve hibáiról, a szóbeli konzultációk során személyes tanácsokat kap nagy gyakorlattal rendelkező oktatóktól Így nagyobb eséllyel szerezhet jó jegyet a valódi megmérettetés során.

A tanfolyam a Möbius tesztelő rendszer felhasználásával valósul meg. A szoftver használatához a felhasználónak elegendő egy web böngésző. A rendszerhez a résztvevők számára a tanfolyam időtartama alatt időkorlát nélküli hozzáférést biztosítunk. A PTE oktatói ezen kívül heti rendszerességgel online konzultációt (10 alkalom) tartanak a Microsoft TEAMS platform segítségével.

A tanfolyam 2024. február 20. – 2024. április 23. között valósul meg, amely (10 online konzultációt, próbaérettségit valamint korlátlan hozzáférést biztosít a Möbius rendszerhez)

Részletek itt (MIKMatek-tajekoztato.2023.pdf),

Jelentkezés