PTE MIK Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2023 Tavasz

Időpont:

Kedves Focirajongók, Labdazsonglőrök!

Újra fölizzítjuk a parazsat a PTE MIK aszfaltos sportpályáján és útjára indítjuk az idei tavaszi szezonunkat, a Magyar Labdarúgó Szövetség Baranya Megyei Igazgatóságával együttműködésben.
Fontos további információ, hogy minden előzőleg nevezett és a pályára lépő játékos az MLSZ révén biztosítva lesz, ennek értelmében aki a bajnokságunk bármely mérkőzésén szenved sportsérülést, úgy a sérülés súlyosságával arányos mértékű pénzbeli juttatásra lehet jogosult.

Nevezni 2023 május 5 (péntek) 13:00 óráig tudtok a kitöltött jelentkezési lap, illetve a csapatonkénti 10.000 Ft összegű nevezési díj leadásával a B014-es PTE MIK HÖK Szolgáltató Irodánkban.

A jelentkezési lapot és a bajnokság pontos kiírását, irányelveit és szabályzatát az alábbi linken érhetitek el: https://drive.google.com/.../1WODYXrFjmCKiPw9hwqpoyNlK6g2...Kérünk olvassátok el figyelmesen és ne csússzatok ki a nevezési határidőből!!!

Várunk minden kedves érdeklődőt, szórjuk tele újra bombagólokkal a MIK sportpályájának kapuit és hódítsátok el a haverokkal az idei bajnoki serleget.