PTE MIK Asztalitenisz Torna 2024 tavasz

Időpont:

Kedves Hallgatók!

A tavaszi szemeszterünkben újra megrendezésre kerül karunk Asztalitenisz Tornája, ahová minden lelkes, sportkedvelő amatőr pingpongos jelentkezését várjuk, akik megmérettetnék tudásukat hallgatótársaikkal szemben.

Fontos kitétel, hogy minden jelentkezőnek PTE-s jogviszonnyal kell rendelkeznie, ugyanakkor igazolt, profi szerződéssel bíró játékosok nem vehetnek részt a tornánkon.

Jelentkezzetek és hódítsátok el a torna bajnoki címét!

A szabályok szerint hagyományos 1v1-es rendszerben kerül lebonyolításra a torna.

KEZDÉS IDŐPONTJA: 2024.03.14. (CSÜTÖRTÖK) 19:30, PTE MIK TORNATEREM.

Jelentkezni 2024.03.13. (szerda) 15:00-ig tudtok az alábbi linken:

A nevezési díjat (1.000,-Ft/fő) a B014-es MIK HÖK Szolgáltató Irodában van lehetőségetek befizetni. Minden kar első fizető játékosa féláron vehet részt a versenyen, azaz 500,-Ft/fő!

Gyertek és zsebeljétek be a kupákat, érmeket, illetve ajándékcsomagjainkat. Várunk minden kedves érdeklődőt a tornára
!

Szervára fel!