Öltözz pirosba! Mutasd ki a szereteted!

Időpont:

Szemem Fénya Alapítvány legnépszerűbb forrásteremtő akciója ebben az évben nyolcadik alkalommal kerül megrendezésre.

Karunk idén, immár negyedik alkalommal csatlakozik a megmozduláshoz, ezért kérjük azon kollégák jelentkezését, akik vállalják, hogy 2018. február 16-án piros ruhadarabban érkeznek és 200 Ft-tal támogatni tudják a kezdeményezést. A pénzt egy perselyben összegyűjtjük és átadjuk a Szemem Fénye Alapítvány részére.

2018. február 16-án, pénteken, délelőtt 10.00-kor a Boszorkány úti aulában várjuk a pirosban érkező kollégákat.

Az alábbi linken még több információt olvashatnak a kezdeményezésről: https://szememfenye.hu/szfa/kampanyok/oltozz-pirosba

Kérjük, hogy emailben szíveskedjenek visszajelezni, ha csatlakozni szeretnének az „Öltözz pirosba! Mutasd ki a szereteted!” című megmozduláshoz!

Email: solt.nikolett@mik.pte.hu