12. Iványi Miklós Nemzetközi PhD-DLA Szimpózium

Időpont:
A PTE Műszaki és Informatikai Kara és a Breuer Marcell Doktori Iskola 2016. november 3-4. között rendezi meg a „12. Iványi Miklós Nemzetközi PhD-DLA Szimpóziumot”.

A PhD-DLA Szimpózium egy olyan fórumot biztosít a mérnök PhD és az építész DLA hallgatók számára, ahol bemutathatják munkájuk előmenetelét, lehetőséget ad a folyamatban lévő PhD és DLA tanulmányok eredményének megvitatására a későbbi szakmai tevékenység támogatása céljából.

A Szimpózium alkalmat ad arra, hogy a PhD és DLA hallgatók nemzetközi kapcsolati kiszélesedjenek, összehasonlítja az egyes országok PhD és DLA képzéseit. Különös értéket ad a rendezvénynek a nagyszámú külföldi és hazai professzorok részvétele az előadásokat követő vitákban, értékelő, elemző munkamegbeszéléseken.

A Szimpózium hivatalos oldala