Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar

1. MIK
  2. Hírek

Rajz intenzív felkészítő program - a rajz alkalmassági illetve gyakorlati vizsgá(k)ra

A rajz tábor időpontja: 2018. május 25.-27.

A program közvetlenül megelőzi a vizsgák tényleges időpontját, és lehetőséget teremt arra, hogy a felkészülés hajrájában még segítséget, útmutatást kapjanak a résztvevők. Ezért a részvétel mindenképpen ajánlott a felvételit komolyan gondolók számára. A három nap alatt intenzív felkészítés zajlik, mely az alkalmassági- és gyakorlati vizsga követelményeivel megegyező feladatok kiscsoportos kidolgozásából és begyakoroltatásából tevődik össze.

Doktori felvételi

A 2017-2018 tanévre a felvételi eljárásról az alábbiakat kell tudni.

Jutalmazzák a kiválóságot

Összefogtak a duális képzésben érdekelt vállalkozások és egyéb gazdasági szereplők a pécsi egyetem Műszaki és Informatikai Karával azért, hogy a legmagasabb pontszámmal belépő hallgatókat külön is díjazzák. Több mint egymillió forint gyűlt össze erre a célra és további tehetség programok elindítását tervezik.