Képzőművészeti szabadiskola Zsolnay Kulturális Negyed

É78 ÉPÜLET minden kedden 17.00-20.00-ig

Szervező: ZSOLNAY KULTURÁLIS NEGYED

2023. SZEPTEMBER 19-TŐL 2024 MÁJUS 28-IG.

A több évtizedes hagyományokkal rendelkező Képzőművész Szabadiskola várja a rajzolni szerető fiatalokat, akár hobbyból rajzolnak, akár felvételire készülnek. Dr. Németh Pál szobrászművész- építőművész folyamatos korrektúrája mellett a kezdők kockológiával, a haladók aktmodell rajzolással foglalkoznak.

A Képzőművészeti Szabadiskolában kurzusszerűen végzett munka felmentést adhat a PTE Műszaki és Informatikai Kara, Építészmérnöki Bsc, Osztatlan Építészmérnöki, illetve az Ipari termék-és formatervező mérnöki Bsc szakok alkalmassági vizsgái alól. Kiváló lehetőség a PTE MIK Építőművész Ba szak felvételi vizsgájára való felkészülésre.

KÉPZŐMŰVÉSZETI SZABADISKOLA ZSOLNAY KULTURÁLIS NEGYED É78 ÉPÜLET „Panoráma terem” minden kedden 17.00-20.00-ig

Részvételi díj: 10.000 Ft. / 4 alkalom

Előzetes jelentkezés nem szükséges, csatlakozni a Szabadiskola munkájához folyamatosan lehetséges!

Szükséges anyagok, eszközök:

Rajztábla A2

A2 papír

ceruzák B-6B

monopol, azaz gyúrható radír és hagyományos radír