1. MIK
  2. Hírek

Felsőoktatási Minőségi Díj

A nemzeti erőforrás miniszter pályázatot hirdet a 2011. évi Felsőoktatási Minőségi Díj elnyerésére.

Kétoldalú TéT 2010-2012

A Nemzeti Kutatási és Technológiai Hivatal kétoldalú kormányközi tudományos és technológiai együttműködés keretében, a természet-, az orvos-, a mezőgazdasági és a műszaki tudományok területén pályázatot hirdet.

Fulbright hallgatói ösztöndíjak

Fulbright ösztöndíjra azok a magyar állampolgárok pályázhatnak, akik felsőfokú végzettséggel valamint megfelelő szintű angol nyelvtudással rendelkeznek és az Egyesült Államokban szeretnének továbbtanulni (és/vagy PhD hallgatóként kutatni).

Fiatalok Lendületben Program

Pályázható a Fiatalok Lendületben Program idei pályázati felhívása. Az Európai Bizottság, az Európai Parlament és az Európai Unió tagállamainak megállapodása értelmében létrejött Youth in Action - Fiatalok Lendületben Program célja nemformális nevelési programok támogatása a fiatalok számára.

Erasmus szakmai gyakorlatok

Az Európai Unió LLP/ ERASMUS programjának keretében a Pécsi  Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki Kara a 2011-2012-es tanévre pályázatot hirdet európai intézményekben szakmai gyakorlat folytatására.