1. MIK
  2. Hírek

L’OREAL-UNESCO MAGYAR ÖSZTÖNDÍJ a Nőkért és a Tudományért

A L’ORÉAL Magyarország és a Magyar UNESCO Bizottság - a Szociális Innováció Alapítvány a Kelet-Európai Térség Fejlesztéséért - útján, a Magyar Tudományos Akadémia védnökségével - idén már kilencedik alkalommal hirdeti meg ösztöndíjpályázatát a nemzetközi L’ORÉAL-UNESCO FOR WOMEN IN SCIENCE program szellemében.

Szabványok online elérése

Örömmel értesítjük a könyvtár olvasóit és az érdeklődőket, hogy a Magyar Szabványügyi Testület előkészítő munkája befejeződött: 2011. április 1-től a Kar Könyvtárának számítógépeiről használható az MSZT "olvasótermi" szolgáltatása.

Maintenance

Online registration is undergoing scheduled maintenance.
Sorry for the inconvenience, it'll be back by 5th April, 2011.
Until, application can be done by filling in and sending back the application form to summerspecials@pmmk.pte.hu.

Scholarships are available

Scholarships covering tuition, accommodation, full board and the costs of social programs are available through the Hungarian Scholarship Board.
Application deadline for scholarships: 15 April, 2011.

Magyar Formatervezési Díj 2011

Nemzetgazdasági Miniszter a Magyar Formatervezési Tanács közreműködésével pályázatot hirdet Magyar Formatervezési Díj elnyerésére. A pályázat célja a kiemelkedő színvonalú formatervezői teljesítmény elismerése.

Magyar Formatervezési Díj 2011

Ösztöndíjak tanulmányutakon vagy konferenciákon való részvétel támogatására

Felnőttoktatással foglalkozó szakembereknek, a felnőttoktatásba hosszabb kihagyás után visszatérő szakembereknek és felnőttoktatói pályára készülő hallgatóknak szóló pályázati lehetőség, mely támogatást biztosít konferenciákon, tanulmányutakon, szakmai (csere)látogatáson job-shadowing tevékenységben való részvételre.

Erasmus Mundus

Az Európai Bizottság megjelentette az Erasmus Mundus 2011-es pályázati felhívását.

LIFE+ program 2011

Az Európai Bizottság meghirdeti az Európai Unió területén bejegyzett jogalanyok számára a LIFE+ program 2011. évi pályázatát.