Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Vízrajzi monitoring referens álláslehetőség a Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóságnál

A Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság Vízrajzi és Adattári Osztálya pályázatot hirdet VÍZRAJZI MONITORING REFERENS munkakör betöltésére.

A jogviszony típusa: 1 évre szóló határozott idejű – de meghosszabbítható – közalkalmazotti jogviszony, 3 hónap próbaidővel.

Munkavégzés kezdete: 2024. 07. 01.
Munkavégzés helye: a DDVIZIG központja – 7623 Pécs, Köztársaság tér 7.
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkakör: Monitoring referens
Feladatkör: Felszíni vizeket érintő vízrajzi monitoring és adatbázis kezelése, adatsorok feldolgozása.
Közreműködés az állapotértékelések, előrejelzések, adatszolgáltatások készítésében, illetve a horvát-magyar vízrajzi adatforgalomban.
Jogállás és bérezés: A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, kollektív szerződés szerint.

Elvárások:
- Magyar állampolgárság,
- Büntetlen előélet,
- Felsőfokú szakirányú végzettség,
- Középfokú, társalgási szintű angol nyelvtudás,
- Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:
- Szakmai vízügyi tapasztalat,
- Térinformatikai ismeretek (ArcGIS),
- Statisztikai ismeretek,
- Építőmérnöki (területi vízgazdálkodási szakirány),
- Környezetmérnöki, hidrológus, geográfus végzettség,
- Kreatív, csapatban történő munkavégző képesség.

Benyújtandó dokumentumok:
- Szakmai önéletrajz,
- Végzettséget igazoló oklevél másolata,
- Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban részt vevők megismerhetik,
- Nyilatkozat arról, hogy személyes adatainak tárolásához a pályázó hozzájárul-e vagy sem.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. május 21.
Benyújtás módja: Elektronikus úton – Klein Judit részére –, az iktato@ddvizig.hu email-címre.