Nyári gyakorlat a Bonafarmnál

A Bonafarm Csoport a közép-európai régió egyik meghatározó élelmiszergazdasági szereplője. Kiemelkedő és stabil piaci helyzetünk a fogyasztói igényekhez való rugalmas alkalmazkodás képessége, az adatvezérelt stratégiai tervezés, a folyamatos fejlesztések és a legmodernebb technológiák alkalmazása mellett a magasan képzett kollégáink tudására, hozzáállására és hűségére épül.

Vertikális felépítésű cégcsoportunkban növénytermesztéssel, takarmánygyártással, állattenyésztéssel, valamint hús- és tejfeldolgozással is foglalkozunk, tevékenységünk pedig minden pontján ellenőrzött és nyomon követhető. Egészséges, finom termékeinket olyan meghatározó, Magyarországon vezető szerepet betöltő, és külföldön is ismert márkanevek alatt értékesítjük fogyasztók milliói számára világszerte, mint a PICK, a HERZ, a VALDOR vagy a Mizo. Már a környező országokban is saját cégképviselettel rendelkezünk, annak érdekében, hogy termékeink piaci értékesítésének lehetőségeit tovább erősítsük.

• Megismernéd a legmodernebb, magas fokon automatizált élelmiszeripai és mezőgazdasági technológiát?
  • Kíváncsi vagy, hogy dinamikusan növekvő ágazatainkban milyen beruházások zajlanak?
  • Bővítsd ismereteidet a magyar agrárium technológiai megoldásairól és beruházásairól!
  • Töltsd a Bonafarm Csoportnál a nyári gyakorlatodat valamelyik telephelyünkön!

Gyakorlati helyeink:

PTE MIK Gépészmérnök hallgatók

Gyakorlati hely Vállalat

Sziebertpuszta gépműhely Bóly Zrt.

Kislippó gépműhely Bóly Zrt.

Dalmand gépműhely Dalmand Zrt.

Középhídvég gépműhely Dalmand Zrt.

Mohács vágóhíd MCS Vágóhíd Zrt.

PTE MIK Villamosmérnök hallgatók

Gyakorlati hely - Vállalat

Mohács vágóhíd MCS Vágóhíd Zrt.

PTE MIK Mérnökinformatikus hallgatók

Pécs Bonafarm Zrt.